Terminale płatnicze

Oferta
Oferujemy Państwu unikatowy w swym bogactwie produkt.
Terminal POS Polskich ePłatności to prawdziwe centrum usług finansowo-marketingowych. W jednym małym urządzeniu zmieściliśmy:

Płatności kartowe wszystkich organizacji płatniczych,
Doładowania telefonów komórkowych,
Cashback – wypłatę gotówki podczas zakupów,
Płatności za rachunki,
Płatności zbliżeniowe,
Obsługę zaawansowanych programów lojalnościowych,
Wydruk i obsługę kuponów rabatowych,
DCC – płatność w walucie karty,
Płatności bez fizycznego użycia karty,
Terminale samoobsługowe,
Mobilny Terminal Płatniczy mPOS.
Polskie ePłatności biorą aktywny udział w Programie „Polska Bezgotówkowa”, co umożliwia przedsiębiorcom, którzy dotychczas nie akceptowali kart, przyjmowanie płatności bezgotówkowych zupełnie bezpłatnie!!! Dowiedz się więcej tutaj.

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy również atrakcyjne oferty specjalne, m.in. konto firmowe Partner w Alior Banku i terminal na preferenyjnych warunkach. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Zadbaliśmy także o to, żeby terminal POS pomagał Państwu w codziennym biznesie.
W prosty sposób mogą Państwo samodzielnie zarządzać polami na wydrukach potwierdzających płatność.

W ten sposób otwarty zostł atrakcyjny kanał marketingowy, w którym można nie tylko komunikować Klientowi treści reklamowe, ale także zachęcać go do intensywnych zakupów. Okazanie określonej liczby kuponów ze specyficznym hasłem czy treścią, zaowocować może nagrodami dla najaktywniejszych Klientów.

W ten sam sposób mogą Państwo zamieścić na wydruku z terminala logo swojej Firmy wzmacniając rozpoznawalność swojej marki. Oba pola na wydruku z terminala możecie Państwo sprzedawać partnerom handlowym dla promowania ich produktów czy usług. Korzystanie z tej usługi możliwe jest po zalogowaniu się do zakładki Strefa Klienta i nie wymaga specjalistycznej wiedzy, jest łatwe i dostępne dla każdego użytkownika komputera.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.