O Nas

PasCom - najlepsze rozwiązania na rynku

Komputery, laptopy, kasy fiskalne, oprogramowanie, - PasCom to szeroki wybór asortymentu i doskonała obsługa klienta. Sprzedajemy w najlepszych cenach, doradzamy, serwisujemy i pomagamy w instalacji.
Autoryzowany Partner

Autoryzowany Partner

W 2008 r. rozpoczęliśmy współpracę z ogólnopolską siecią salonów komputerowych Komputronik. Dzięki tej owocnej kooperacji możemy zaoferować Państwu szeroki wybór sprzętu oraz oprogramowania z zakresu nowoczesnych technologii, jak również wszystko co się z nimi wiąże. Nawet najbardziej wymagający klienci znajdą u nas interesujący asortyment. Ofertę wiodących marek łączymy z przystępnymi cenami.

Oferta

Oferta

Obecnie dzięki współpracy i doświadczeniu zdobytym przez lata obecności na rynku proponujemy Państwu zakup komputerów m.in. desktop, notebook, AiO oraz tabletów. Posiadamy także szeroki wybór komponentów do budowy komputera oraz peryferii takich jak drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, monitory. Doświadczeni pracownicy pomogą dobrać konfigurację odpowiednią do Państwa potrzeb.

Doświadczenie

Doświadczenie

Jesteśmy na rynku już 28 lat! Urządzenia fiskalne są od samego początku jedną z głównych gałęzi naszej działalności. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy poszczycić się zapleczem zapewniającym pełne wsparcie dla oferowanych Państwu produktów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia takich firm jak: Novitus, Posnet, Elzab, Emar, CAS oraz Metrologic.

Nowoczesny, przestronny sklep w centrum Olkusza

Przyjazny wystrój, dogodny dojazd i profesjonalna obsługa w naszym sklepie gwarantują Państwu szybki i wygodny wybór potrzebnego sprzętu oraz fachową pomoc przy jego instalacji i uruchomieniu.

Wiedza i doświadczenie naszych pracowników pozwala nam być zawsze do Państwa dyspozycji. Serwis jest zaopatrzony w magazyn części zamiennych, dzięki czemu czas ewentualnych napraw jest skracany do minimum. Świadczymy usługi na miejscu u klienta – dojazd w godzinach pracy serwisu. Zatrudniamy dwóch profesjonalnie przeszkolonych pracowników, posiadających certyfikaty oraz uprawnienia niezbędne do obsługi, instalacji oraz konfiguracji urządzeń.

  • Doskonała lokalizacja w centrum Olkusza
  • Przyjazna, fachowa obsługa
  • Ogromny wybór sprzętu i oprogramowania, idealnie skrojony na twoje potrzeby
  • Dostawa do wyznaczonej lokalizacji i profesjonalna obsługa instalacyjna