Sklep Komputerowy

//pascom.net.pl/wp-content/uploads/2019/11/sklep.jpg

Laptopy

Nasza oferta obejmuje sprzęty z różnych kategorii cenowych, jak i również przeznaczonych do różnych zastosowań. Posiadamy zarówno sprzęty mobilne, jak również duże maszyny do zastosowań graficznych. Posiadamy portfolio wszystkich najbardziej uznanych marek laptopów: Sony, DELL, TOSHIBA, Lenovo, Asus, Acer, MSI w różnorodnych konfiguracjach.

Pojawiają się laptopy ekonomiczne, doskonale sprawdzające się podczas pracy z aplikacjami biurowymi, czy też przeglądania internetu, jak również urządzenia multimedialne z dobrym systemem dźwiękowym i układem graficznym.

Kolejna grupa to wydajne laptopy dla graczy. Najczęściej są to potężne maszyny pozwalające na płynne wyświetlanie grafiki w najbardziej wymagających grach. Ekran o dużej przekątnej, efektywne chłodzenie, odpowiednia klawiatura, czy systemy sieciowe. Sprzęty te coraz częściej konkurują z komputerami stacjonarnymi bez uszczerbku na wydajności. Wśród nich prym wiedzie seria notebooków marki Dell – Alienware, czy też seria GT60 lub GE70 marki MSI.

Wybór urządzeń jest tak duży, że na pewno każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie.

Komputery Stacjonarne

Mimo coraz większej popularności sprzętów przenośnych, komputery stacjonarne wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem. W naszej ofercie posiadamy zarówno gotowe rozwiązania, jak również mamy możliwość skonfigurowania sprzętu według własnej specyfikacji. Wykwalifikowani pracownicy pomogą Państwu wybrać elementy dostosowane do potrzeb. Możemy Państwu zaproponować podzespoły wiodących marek: Gigabyte, MSI, ASUS, Intel, AMD, Corsair, Kingston czy Patriot.

W naszej ofercie mamy sprzęty renomowanych marek: HP, MSI. Lenovo, Asus, Dell.

Jesteśmy również dystrybutorem sprzętu marki Komputronik. Dzieli się on na trzy grupy: Sensilo (modele o różnym zastosowaniu, konfiguracje dopasowane do Twoich potrzeb, możliwość rozbudowy systemu), Pro (konfiguracje dostosowane do różnych zadań, zbudowany z komponentów najwyższej klasy, daje gwarancję stabilnej pracy), Infinity (dla tych, którzy wymagają więcej, sprawdzony w najtrudniejszych zadaniach, niewiarygodna wydajność i moc obliczeniowa).

All In One

Komputery All In One nie są jeszcze zbyt popularne w Polsce, aczkolwiek z miesiąca na miesiąc ta popularność wzrasta. Wielu “entuzjastów” twierdzi, że sprzęty te mają dość wysoką ceną nieadekwatną do raczej niskiej wydajności. Jednak w tym sprzęcie zdecydowanie wydajność nie jest najważniejsza. Na komputery AiO należy patrzeć przez pryzmat ich funkcjonalności. Nie są to demony prędkości, do grania raczej się nie nadają, a jeżeli już, to w niskich ustawieniach grafiki.

Ich zastosowanie to przede wszystkim szeroko pojęta rozrywka domowa czy też wykorzystanie w biurach, gdzie nie zajmą tak dużo miejsca jak standardowa “skrzynka” z monitorem. Typowy zestaw AiO umożliwia bezproblemowe korzystanie z internetu, oglądanie filmów, zdjęć, pracę w dokumentach tekstowych, komunikację i całą masę innych rzeczy, które nie wymagają dużej mocy obliczeniowej. Ciekawym rozwiązaniem są również AiO z dotykowym ekranem, który swą funkcjonalnością niejednego zaskoczy.

W naszej ofercie mamy zarówno sprzęty ze standardową matryca, jak też te z matryca dotykową. Możemy Państwu zaproponować urządzenia wiodących marek takich jak: HP, ASUS, Acer, MSI, Lenovo, DELL, Samsung, SONY.